| denisaijd a întrebat:

Brad natural sau artificial?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă vrei să îl ai şi la anul, artificial... însă nu se compară cu cel natural, în primul rând că o să lipsească mirosul de cetină proaspătă din casă...
Tu alegi!
Sărbători fericite!

| denisaijd explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Multumesc la fel puppy dog eyes

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru denisaijd):

Mulţumesc şi eu! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Eu recomand natural.
Dar fiecare cu ce vrea happy

O seară faină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural

| motan444 a răspuns:

Natural clar si cu ghiveci ca sa-l pot planta dupa sarbatori

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Clar un brad natural.Are mirosul ala natural de brad si face spiritul Craciunului mai frumos si mai special.Insa un brad natural are si aspecte negative:ii cad acele si toata camera unde va fi pus bradul va fi plina de ace de la brad, pe jos! Deci si unul artificial are calitatile lui! Bafta!
Pa, pa! happy

| AndrrreaDeea a răspuns:

Natural-are mirosul specific Craciunului

| Andrey1994dey a răspuns:

Natural!winking