| anonim_4396 a întrebat:

Ce brad va place* mai mult, natural sau artificial?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

In copilarie am avut mai mereu brad natural, acum, de cativa ani, am brad artificial.
Si sincer, tot cel natural imi place mai mult, are acel miros, aceea esenta a Craciunului, cel putin pentru mine.
Dar si cel artificial e ok.

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Îmi place natural dar ai mei vor artificiallaughing

| Catrice a răspuns:

50a/50n

În casa artifical, pe balcon, în curte, în exterior, natural.

| SilentRain a răspuns:

Nu-mi pasa de brad, pentru ca nici Lui nu-i pasa de mine

| J0B0MAT a răspuns:

Ambii îmi plac la fel.

| Lioana a răspuns:

Asta voiam sa intreb si eu astazi.
Mie imi place bradul natural dar de multi ani l-am avut doar pe cel artificial. E mai economic dar ajungi sa te saturi de el la un moment dat.

| Superior a răspuns:

Artifical,e mare pacat sa tai brazii naturali doar ca sa se ofileaca in cateva zile. As lua un brad natural daca l-as lua cu ghiveci, incat sa nu ma uit la el cum moare, dar in schimb cum ramane verde in fiecare iarna.

| Hammurabi a răspuns (pentru Superior):

Partea proastă e ca indiferent dacă îi cumperi sau nu, ăştia tot îi taie. Iar ce nu se vinde, bagă la tocat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De când mă ştiu am avut tot brad artificial.E mai ok decât să trebuiască să mergi în fiecare an să cumperi alt brad şi nici nu trebuie să strângi toată ziua după el.