| grayWolf a întrebat:

Brandul de tigari conteaza?
sunt fumator de aproximativ 1 an si pana acum am fost sceptic in ceea ce priveste faptul ca conteaza sa alegi doar o anume marca de tigari si sa fumezi doar acea marca, pana acum o luna. de obicei fumez kent dar intr-o zi nu stiu ce mi-a venit sa cumpar L&M iar fumul mi s-a parut absolut scarbos, aproape ca mi-a venit sa vomit iar dupa 2 tigari am aruncat tot pachetul. acelasi lucru s-a intamplat si azi cand am deviat din nou de la obisnuinta de a fuma kent si am luat un pachet de winston. aceeasi senzatie de fum scarbos si stare de greata.nu-mi explic decat ca e vina faptului ca am schimbat marca, cu kent nu am avut niciodata probleme de genul asta. oare asta sa fie motivul?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...de fiecare data cand schimbi tigarile fumul ti se pare scarbos!
Deja dupa un pachet nu mai simti acest lucru...

| axeldavid a răspuns:

Daca te obisnuiai sa fumezi winston kentul ti se parea rau