| anonim_4396 a întrebat:

Bun.am 17 ani sunt indragostit de o fata 16 ani luleasad, sunt sigur ca ea nu simte nimic pentru mine dupa cum se comporta cu mine, i-am zis tot ce simt pentru ea, i-am zis ca o iubesc. parea sa nu-i pasa de asta, chestia asta dureaza de un an si simt ca nu mai pot scapa de asta, cu cat ma respinge cu cat o iubesc mai mult, am incercat sa fiu indiferent cu ea timp d o luna n-am vorbit nimic cu ea dar n-a mers, o iubesc tare multsad nu stiu ce sa fac, azi sunt hotarat ca o sterg din viata mea si maine iar o i-au de la inceputsad am incercat s-o uit, nu pot nicicum.si inca ceva, e o fata frumoasa si e cautata de multi baieti.sunt constient ca sansele sunt zero, si incerc s-o uit problema e ca nu pot pur si simplu nu reusesc s-o uit.please help me sad

2 răspunsuri:
| any007 a răspuns:

Stii.si eu am fost la fel. dar am pus punct si am gasit pe altcineva. daca fata ta vrea ca totul sa se invarta in jurul ei.asta e problema ei, dar o sa vada ca pierde multe din cauza asta...si ce daca e frumoasa, sa o vezi peste cativa ani.degeaba daca este atat de seaca sufleteste ca sa nu vada ce este langa ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta mi-se intampla si mie dar tot nu am gasit rezolvarea la problema asta.Se pare ca nu prea se gasesc solutii pentru problemele astea.