| ZambetColorat98 a întrebat:

Buná TPU. Nu prea cunosc simnificatia viselor asa ca va intreb pe voi. Am visat un sarpe verde care era in casa si eu tot ma chinuiam sa-l scot si nu reuseam. Ce poate insemna?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu azi-noapte visam ca am facut revizia unui Rocar TV 14 militar, si trebuia sa ma folosesc de el in jur de o saptamana, ca sa-l predau probat. Si ma temeam de el.
Ce o fi insemnand? Ca trebuie sa-mi iau si de ala? day dreaming

| DoctorulManhattan a răspuns:

Nu inseamna nimic. Visele sunt reprezentări ale subconștientului tău. Chiar dacă presupunem că visele ar putea fi intr.adevar o semnalare a creierului asupra unui eveniment ce va avea loc în viitor, inca nu avem tehnologia necesara pentru a demonstra acest lucru. Așadar, tot ce găsești pe net la ce ar putea reprezenta visele is vrajeli

| Voicu_Jimy_1998 a răspuns:

In china un Sarpe inseamna ca esti demn de tine si poate cand incercai sa il scoti inseamna ca poate incercai sa fi mai demn