| PISOI_3851 a întrebat:

Buna 22ror...peste o saptamana. e ziua surioarei melebig grin si as vrea s ii fac un"cadou" hazliu. daca aveti vreo idee va rog ajutati-ma cu o idee.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Lollypop a răspuns:

Depinde cati ani are surioara tahappy. Iti poti cumpara un parfum impreuna cu un tricou cu ceva hasliu pe el.Gen o fata care scoate limba si ii mai poti cumpara si o pereche de cercelusi amuzantihappy. Si ii poti pune intr-o punga cu o inscriptie haioasa: "Te iubimsmug, da faci cinste." "Pentru cea mai frumoasa sorasmug, glumesctongue sau nulaughing"o punga de cadou haioasahappy. Bafta!happyFunda?

2 răspunsuri:
| xasshleey a răspuns:

Depinde de cati ani are, daca e mai micuta, ii poti cumpara un lantisor frumos, cu un pandantiv pe care scrie numele ei, iar daca e mai mare, asa cum zice si " lollypop " un parfum ar merge bine, niste cercei...hainute, orice crezi tu ca iaar place mai mult.

| PISOI_3851 explică:

Este majoratul ei...