| TheBirdOfTheHermes a întrebat:

Bună!
Aș dorii dacă se poate să-mi spună și mie cineva cât e taxa pe semestru la FJSC Bucuresti( Facultate de jurnalism și științele comunicării).

Mulțumesc.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Candidaţii admişi pe locurile cu TAXĂ la forma de învăţământ IFR, vor prezenta, în perioada 29-31 iulie 2013, Diploma de licenţă în copie legalizată şi Chitanţa de plată a sumei de 500 lei, reprezentand o parte din taxa de şcolarizare aferentă semestrului I de studiu, în contul BCR Sector 5, Cod IBAN: RO 78 RNCB 0076 0104 5262 0165, Cod fiscal 4505502, urmând ca diferenţa de 1050 lei sa fie achitată pâna la sfârşitul lunii octombrie 2013. Chitanţa va fi însoţită de Formularul tip (confirmare înmatriculare pe loc cu taxă, vezi ataşamente) prin care solicită ocuparea locului cu taxă la IFR. În cazul în care nu se prezintă chitanţa de plată, candidatul este considerat retras, iar locul va fi ocupat de următorul candidat de pe lista de admitere.
http://www.fjsc.unibuc.ro/......ucandidati