| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva cateva saptamani am fost la ziua unui prieten de al meu. Acel prieten a spus ca vrea sa vorbeasca cu mine si ne-am dus in alta camera pentru a vorbi.El a spus cateva lucruri intime apoi m-a strans de mana si mi-a zis ca acele lucruri nu le mai spuse nimanui. Apoi am mers in camera unde erau toti prietenii invitati.Acum 4 zile mergem pe strada si m-am intalnit cu el.El m-a invitat la un suc.Dintr-o data el m-a pupat pe obraz si apoi am plecat acasa. Luni dimineata am mers la magazin si el m-a privit cu ochii care straluceau,apoi s-a apropiat de mine si m-a invitat la el acasa pentru ca parintii lui erau plecati la magazin. Ieri m-am dus la el unde m-a dus intr-o camera unde era o masa doarpentru mine si el.El mi-a spus ca ma place apoi a vrut sa ma sarute dar eu m-am data inapoi, iar el m-a intrebat de ce ...Eu nu i-am raspuns apoi mi-a dat un buchet de trandafiri rosii si atunci a reusit sa ma sarute pe buze.Eu nu prea simt ceva puternic pentru el dar imi ramane in cap aceea intamplare cu sarutul si trandafirii rosii.El ma place pentru ca in trandafiri am gasit o felicitare pe care scria asa:Te iubesc! Sper ca si tu simti ceva pentru mine! Cu dragoste (numele prietenului)... Dati-mi un sfat va rog!

8 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Spune-i ca deocamdata il vezi ca un prieten dar vei incerca sa iesi cu el sa vezi ce se intampla. Dragostea nu vine asa dintr-o data. Probabil te place cu adevarat daca a facut faza cu buchetul si celelalte. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Elvina):

Mersi.

| Elvina a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. Foarte tare baiatul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Elvina):

Funda mare pentru d soara Elvina

| Bidx a răspuns (pentru Elvina):

laughing vai

| Elvina a răspuns (pentru Bidx):

Ce ai cu mine?

| Elvina a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze,nu eu am scriis aceasta intrebare si nici acel raspuns Elvina...era sora mea mai mare de 15 ani iar eu am 11....Sa stiti ca era sora mea!