| SorinaAndra a întrebat:

Buna!
Acum cateva zile mi-a fost spart contul de facebook, am reusit sa-l recuperez, l-am securizat, dar am uitat parola, am incercat varianta "Ai uitat parola? " dar nu merge, ajutati-ma va rog! Multumesc!

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Contul de facebook ti-a fost spart?!
Cred ca nu iti dai seama ce spui.Sigur ti-ai lasat datele de logare la mana oricui si asta ti-o spune unul care nu are comt de facebook.

| SorinaAndra explică (pentru MskDesign):

Da mi-a fost spart, nu mi-am lasat datele nici unde doar pe calculatorul personal m-am logat.

| MskDesign a răspuns (pentru SorinaAndra):

Haide sa iti spun cum functioneaza cu "spart contul". Daca erai o persoana publica foarte mult mediatizata, poate te credeam.Tu esi un utilizator simplu al Facebook-ului si nu ar risca nimeni sa contravina legii pentru atat. Poate te crezi prea importanta!