| Just kidding a întrebat:

Buna all. Am o nelamurire, cand vreau sa imi bag parola la mesaje imi tot cere o parola. Ce parola trebuie sa bag? Am bagat codu pin si orice tastez imi zice 'parola gresita' straight face Am samsung E250 big grin

Răspuns Câştigător
| evafanaruto a răspuns:

Da, si eu am avut problema asta trebuie sa suni de pe alt telefon sau sa mergi intr-un centru (orange, vodafone, cosmote)si sa-i rogi sa il deblocheze. Dar trebuie sa iti stii numarul de telefon!

1 răspuns:
| maddytza a răspuns:

Pay iti cere parola bagata de tine la setari atunci cand ai actualizat profilu' securitate
adica mai precisa cand ai intrat in setai si ai blocat ''mesajele' ai pus o parola...ai trebuie'
din cate stiu eu nu are nici o legatura pin'ul aici...