| Claudiu_7524 a întrebat:

Am un samsung E250 si am bagat parola la mesaje dar am uitat-o big grin. stiti vreun cod ca sa-l resetez? pls ajutati-ma dau funda

5 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

Intra in meniul telefonului si ai optiunea sa revina la setarile din fabrica. Succes!

| powergirl a răspuns:

Du-te la un shop de reparat telefoane si poate te ajuta ei altceva nu cred ca poti face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Stefan2341 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! am un Samsung 5620 s-i ai uitat parola de la galerie cum, fac s-a o recuperez ajutati-ma plzzzcrying

| Claudiu_7524 explică:

2767*3855# incearca asta dar ai grija deoarece se vor stertge toate fisierele din telefon asa ca salveaza-le pe card inainte sa bagi codul ps: dupa ce scrii codul trebuie sa astepti 30-60 de secunde pana se stinge telefonul apoi il pornesti si gata e ca atunci cand a iesit din fabrica.