| RoxAnana a întrebat:

Buna all am si eu o mica problema. am intr-o camera un tv shov si mi s-a stricat telecomanda. am luat repede o telecomanda universala pilot si nu stiu cum sa ii bag acel cod sa o fac sa mearga. are instructiunile dar e in engleza si eu nu ma pricep f bine. asa ca va rog daca aveti si voi spuneti-mi cum ati facut:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy uite o idee nu stiu daca e asa buna intra pe www.google.ro si dai la traducere si incearca sa traduci sau vezi pe cartea de instructiuni dai la jumate poate ai in romana.