| florynambrozie a întrebat:

Salut am o intrebare, de ceva timp mi s-a stricat tv`u si am luat un tv galactic de la un prieten temporar dar nu are telecomanda, imi poate spune si mie cineva care este codu pentru tv galactic [Telecomanda universala Pilot] multumesc!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uita-te pe capacul din spate si acolo sunt niste cifre.Noteaza-le si du-te cu ele la un magazin cu telecomenzi.Trebuie sa se potriveasca cu telecomanda(la cifre)

| thechangeman a răspuns:

Frate ia-ti naibi alt televizor ca sunt la reducere o gramada de led-uri, lcd, plasme si arunca rahatu asta pe care il ai!