| anonim_4396 a întrebat:

am 12 ani si reacunosc sunt putin obsedata de comp... stau de la 9:00 pina la 22:00 (in vacanta) e normal? la virsta mea? si nu stiu cum sa ma las? un sfat mersy...

Răspuns Câştigător
| nicolici a răspuns:

Gasteste-ti altceva de facut. totusi stai toata ziua ...de ex : fa poze, joaca-te cu catelul, fa-ti unghiile etc. funda?big grin

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nicolici, vrei funde dar abia ai 7 funde din ianuarie iar eu sunt inregistrat de o saptamana si deja am adunat 47 funde laughing)))))))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Pai eu nu stau ca tine toata ziua pe TPUlaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ti se pare, de fapt eu ma uit la desene animate, fac sport si intre timp cand termin un episod din desenele animate sau exercitiul bag un search/refresh pe TPU si postez acolo ce-mi trece mie prin cap happy

Si nu stau decat 8 ore pe pc etc blabla,big grin

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Totusi am vazut ca raspunzi la majoritatea intrebarilorhee hee. eu nu prea ma baglaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Cred ca am iq mare laughing

| Kyrie a răspuns (pentru Kyrie):

Da de unde, oricum ma bag la majoritatea intrebarilor deoarece sunt foarte plictisit, crede-ma am vazut toata Viata pana acum si vietile multora si am ajuns sa ma plictisesc de propiul eu, am terminat multe anime de vazut, am obtinut toate sentimentele care un om poate obtine pana la cele metafizice care majoritatea oamenilor nu pot obtine, astfel incat am ajuns sa ma plictisesc enorm de tare deoarece toate evenimentele se repet zilnic sad, de aceea imi pierd timpul pe TPU tongue

| Kyrie a răspuns (pentru Kyrie):

Ah iarta-ma, iar am devenit melodramatichee hee

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Stai linistithee heenu`i nimichappy

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ai cedat prima, m-ai adaugat in lista rolling on the floor, am castigat xD

Yes!, o sa ies, stai! trebuie sa mananc acum. laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Apropo mai stii ca aveam 47 de funde acum o ora? acum am 51 laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Bv tie.baiat harniclaughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Pofta marelaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

A noooooo, ce naiba, un fleac, am raspuns la 4 intrebari in 4 minute si am luat 4 fundehee hee, ce e mare chestie, neahh, un fleac! laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Mersii
mananc... rabdari acustice cu zeama de ciorba laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

rolling on the floor

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Draga mea, iti plac melodiile triste? love struck

laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ce sa fac si eu m-am plictisit, trebuie sa te intreb nu? ^_^

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Am dat delete in lista mea de messenger la vreo 650 de persoane deoarece nu au gusturile mele rolling on the floor)))))))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Cred ca ti se trage de la rabdarile acustice cu zeama de ciorba rolling on the floor

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Melodii din alea care mi-ai dat atunci?laughing)

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Am innebunit si eu pe moment, au zis cas schizofrenik, dar e in regula, e temporar happy se intampla doar pe TPU rolling on the floor

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Asculta kiss fm onlinelaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nuuu, alea nu's melodii tristehee hee
Alea's melodii de nebuni laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nu ascult eu dance draga meahee hee

Daca aflii ce muzica ascult eu, o iei la fuga laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Draga mea cand mi-ai dat melodiile alea chiar imi venea s-o iau al fugalaughing. mie imi palc alea "de nebuni"laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Hai ca iti adevarul
Eu sunt comic pe TPU ca sa-mi diminuez putin tristetea si singuratatea mea banalahee hee, eu de fapt ascult doar muzica extrem de trista si sunt mut in realitate, urasc glumele, desi pe acest website este alta povestehee hee xD

Ce zici, misto nu? sunt o persoana cu fata dubla laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Rar gasesti ca mine smug, 1 la un milion rolling on the floor, mai sunt vreo hmm vreo 2000 baieti cooli ca mine pe tera laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Interesantsmug

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Oh draga mea, iarta-ma ca am fost asa de dramatic incat ti-am dat lacrimile rolling on the floor))))))))))))

Sper ca nu o sa ai cosmaruri sau ceva de genulhee hee

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Nicolici = Numai vorbesc cu asta ca e nebun laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

laughingvorbesti singur pe-aicitongue.

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Iti plac desenele anime si melodiile melodramatice de genul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=P75vosW_Rw8

:>

:)) (desene xD)

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Nu am urmarit desene de genul(par interesante). melodia mi se pare ciudatahee hee

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Pai ce sa fac si eu, apropo ti-ai schimbat poza ca nu se mai vede? laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Da. mi-am schimbat`o. nu o sa se mai vada niciodata?:-ss

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ba da, peste cateva ore se schimba happy

Sunt curios sa vad ce poza ai pus laughing, sper ca esti tu o. O laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu ma cam bag la somnyawn. mai vorbim...noapte bunahappy

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Noapte buna

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Eu suntbatting eyelashes

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Hi hiii

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ti-ai gasit chat pe topicul asta? laughing

acu am venit si eu acasahee hee, ce trist, numai am timp sa stau pe TPU decat vreo 2-3 ore zilnic laughing

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

E ca mi-a dat funditalaughing la cat am tocit eu tastatura pe aicilaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Eu scriu un raspuns la fiecare topic si iau funda happy

Azi nu am luat decat o funda, saracul de mine, ieri am luat 10 crying

| nicolici a răspuns (pentru Kyrie):

Doar ataaaat?laughing

52 răspunsuri:
| Garffield a răspuns:

Ti-o dau pe mama...

| BlueBird05 a răspuns:

Incearca sa stai in fiecare zi tot mai putin si gaseste-ti si alte activitati. Cum ar fi:
1.Iesi la cumaraturi.
2.Plimba-te hai-hui prin oras.
3. Fa-ti unghiile.
4. Fa poze.
5.Joaca-te cu animalutul tau.
6.Citeste.
Etc... Bafta!winking

| Kyrie a răspuns:

Nu are nimica atata timp cat faci miscare, poti sa dai impresia ca nu esti genul de persoana care sta mult la pc, si oricum crede-ma ca o sa te plictisesti peste 1 an, 2 si o sa stai din ce in ce mai putin pana la 18-19 ani cand nu o sa mai stai absolut deloc, probabil o sa-ti gasesti un iubit sa-ti umple timpul etc, bafta big grin fundita? tongue

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Kyrie):

La cat sta la calculato, r este foarte posibil sa nu mai ajunga la 18-19 ani.

| Kyrie a răspuns:

Stai ca acum intru in stadiul 2 de nebunie laughing

| thordiesel a răspuns:

Fa-ti un prieten

| Jojos20 a răspuns:

Pai e putin cam mullt! gaseste. ti ceva de facut. Iesi cu prt prin oras. Fa po0zee! Fa. ti mai multi prieteni exista mullte posibilitati sa iesi din casa laughing :**