| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am 13 ani si port marimea 36 si întrebarea mea este dacă o sa imi mai creasca piciorul gen sa ajuns sa port 37, 38 sau chiar 39 pentru ca vreau ca in perioada asta sa imi cumpar mai multe incaltaminte dar poate o sa mi le cumpar degeaba pentru ca imi vor ramane mici, deci? Dau funda

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pana la 19-20 de ani o sa tot cresti asa ca nu te impacienta.

| Marius22222222222 a răspuns:

EU imi cumpar cate 3 perechi dar odata la 2 zile tot ii schimb. Asa ii pot folosi pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îţi recomand să nu investeşti atât de mult în încălţăminte deoarece talpa piciorului o să se mai lungească până la vârsta de 18 ani şi chiar şi după aceea, şi cum ai zis şi tu, încălţămintea de acum o să-ţi rămână mică.