| MikiYoung a întrebat:

Buna am 14 ani si am început sa fumez pe la 11-12 ani dar in acești 3 ani am fumat maxim 8 pachete de țigări si 4 tuburi mici de electronica si tot așa cand am fumat o tigara aiurea am simțit ca ma doare un plămân... Oare sa ma duc la doctor având in vedere ca am fumat așa de puțin?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Pot sa te intreb ceva? Ce D-zeu gasesti in nicotina aia nociva pentru corp? Mergi la medic sa-ti faca o radiografie, nu conteaza ca ai fumat o tigara sau un pachet. De ce nu te faci ca lumea si sa lasi prostiile? Vrei sa ajungi sa stai prin spitale cand ai viata inainte si o misiune interesanta? Multa intelepciune!

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Nu te du la niciun doctor. Lasa-te de fumat si o sa-ti treaca de la sine.

| frostxtq a răspuns:

Ai putea merge la un control, insa daca nu o sa mai fumezi plamanii o sa inceapa sa se curete singuri si se vor regenera. happy