| Bahamma11 a întrebat:

Am avut o depresie anul trecut; mi-a trecut abia saptamana trecuta... DAR ...simt in continuare ca viata nu are rost, am obsesia ca voi muri, fara niciun motiv intemeiat sau ca eu ma voi omori. Ce pot sa fac? nu vreau sa raman asa pe tot restul vietii.sad Nu vreau sa imi ramana chestia asta in minte! Vreau sa ma bucur din nou de viata ca ceilalti. Daca ma puteti ajuta ar fi minunat DAR va rog sa nu-mi povestiti intamplari dramatice pe care le-ati trait voi pentru ca si-asa ma simt groaznic!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la viitorul tau pe plan profesional gandeste ca iti place ceea ce iti place si ca nu te vei satura niciodata de acel job. Si eu am trecut printr-o etapa mult mai jenanta decat tine si numai cand simt treptele cabinei si imi pun centura la volan ma simt in rai conducand.

| harciog a răspuns:

Vezi ca unul la rubrica"dragoste si sex"cauta furadan.Ia legatura cu el.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Depinde din ce cauza ai aceaasta depresie, doar incearca sa analizezi lucruriile inca odata,si inca odata, si inca odata si o sa iti dai seama ca nu ai de ce sa suferi, viata merge inainte indiferent cat de grea este ea.