| smile a întrebat:

Am bagat niste poze din aparatul foto in calculator, dar dupa ce am scos cablul de date nu se mai stinge aparatulcrying. Oare ce are? Astept raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

In general dupa ce termini de scos pozele ai trebuie sa opresti aparatu inainte sa deconectezi cablul sau sa ii dai "safely remove hardware" de la inconitele de langa ceas.
La ce ai patit acum incearca sa scoti acumulatorul si sa il repornesti. In mod normal ar trebui sa isi revina.