| Mihaela_1062 a întrebat:

Hi TPU! Vreau si eu sa va pun o intrebare.Eu am un cablu de date de la un aparat foto.Si aparatul foto al unei prietene este la mine si am facut cateva poze si am vrut sa le scot.Cand am bagat cablul de date care nu este de la acest aparat foto in aparat si in unitate, am aprins aparatul si dupa aia mi-a aparut pe ecranul de la pc ca un fel de virus:-s. ce poate fi?:d pentru cel care imi da cat mai repede un raspuns primeste fundita:d

2 răspunsuri:
| Loriicel a răspuns:

Poi cred ca este din cauza aparatuluithinking daca ai sps ca nu era cablul de date al luithinking aceasta s-ar putea sa fie problemahappy

| Loriicel a răspuns:

Da-mi si mie funda te roog [-o< Si asa sunt singura care a rasp:X