| deyule794 a întrebat:

Am cateva intrebari :
1. Ati comandat ceva pe net din America (ma refer la continent). Daca da, care a fost taxa de transport?
2. Daca pe site valoarea produsului este in dolari, il poti plati in RON, sau trebuie neaparat platit in dolari?
Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Dots a răspuns:

Am avut o experienta foarte neplacuta cu acest tip de shopping! acum depinde de site. daca iti arata acolo ca poti plati in ron sigur da. dar daca iti vine curierul acasa e posibil sa poti plati in ron; daca nu... cred ca si in euro e ok!