| PoUfOuLeTe a întrebat:

am cautat sa vad filomul ho ho ho insa unde l-am gasit se vedea cu intreruperi si am gasit un site unde se vede clar insa nu era tot filmu...as vrea sa imi dati si mie un site unde sa il pot vedea pe tot

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Filmul "Ho ho ho" va fi la tv in ziua de Craciun, pe 15 decembrie pe Pro Tv de la ora 20:30.Este comedie si in rolul principal este Stefan Banica Jr.In roluri secundare sunt Bogdan Iancu, Pavel Bartos, Alina Chivulescu.
Uite despre ce e vorba :
Horatiu e un baietel de 8 ani care inca mai crede in Mos Craciun si care primeste drept cadou de Sarbatori o zi de rasfat la mall. Ceea ce ar fi trebuit sa fie o bucurie, se transforma intr-o adevarata aventura in momentul in care copilul se pierde de mama sa. El il intalneste pe Ion, un pungas deghizat in Mos Craciun.aflat in mijlocul unei operatiuni ilegale.

| romy45 a răspuns:

Il poti vedea Online aici: http://eurotube.do.am/....../2-1-0-959 este in varianta HD si este free.