| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe stardoll si vreau sa stiu cum castig monezi din astea ca sa-mi cumpar haine si mobilier.Contul acesta il am de vreo 2-3 zile si ieri si sambata mi-au dat ei niste monezi dar astazi nu. Cum pot sa castig mai multe? FUNDOI.hee hee

2 răspunsuri:
| acestaesteunnume a răspuns:

Pai trebuie sa votezi o fata la covergirl(oricare) la albumul ei si la scenarii... iar apoi sa votezi la catwalk si la vote best design(un fel de catwalk dar cu hainelaughing )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi da-mi id-ul tau si spune cand intri si iti scriu acolo cum