| dieanuk a întrebat:

am de facut un sfarsit pentru nuvela:,, 2 loturi" adica alt final decat cel ce este...nu cum zice ca nu se stie ce s`a intamplat cu d. lefter,, eu trebuie sa schiomb sfarsitul. FunDA

2 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Pai se termina cand autorul ne spune ca D. Lefter si sotia sa ajung in strada si ii vede peste multi ani umbland fara casa ma rog... Ai putea sa spui ca pe D Lefter l-au primit inapoi la serviciu sau ca luat bani imprumut pana o sa-si gaseasca alt serviciu sau ca a cautat prin ziare alt loc de munca pana a gasit. Oricum sa zici inversul intelegi big grin. Oricum esti in clasa a VII-a nu? Ca si eu am ajuns acu la 2 Loturi happy

| dieanuk explică:

Da.si e cam lung acest capitol pentru clasa noastra.mai ales cu profa asta.