| Mee a întrebat:

Am doua intrebari legate de calculatoare: 1. Am facut eu ceva la desktop si acum imi apare ff mari icoanele si scrisul. Am citit si raspunsurile la alte intrebari care spun sa apas CTRL si sa dau de rotita insa am laptop. Ce sa fac? Si 2.Am citit intr-o revista LEVEL cred(ma rog despre calculatoare) si acolo scria ca daca apesi CTRL+Windows+ Shift sau tab ma rog iti apare o navigare 3D. Insa nu stiu care este tasta windowsthinking Stie cineva care este acea comanda? Va rog raspunde-ti! Funda:*

1 răspuns:
| Mymymymmy a răspuns:

1)da clik dreapta->view->medium icons
2)tasta windows e cea cu un fel de steag pe ea e intre tastele CTRL si ALT
SUCCES!