| Bubu_Alexandra_1995 a întrebat:

Am facut o rezervare online. Nu ar fi trebuit sa primesc un SMS sau un mail legat de acea rezervare?

1 răspuns:
| Kriss96 a răspuns:

Teoretic da. In general asta e ordinea. Insa nu neaparat. E posibil ca la tine sa fie altfel. Dupa ce ai trimis rezervarea nu ai vazut nimic scris pe ecran? Ceva de genul "veti primi.".
Cand primesti sms sau mail legat de o rezervare sti clar dinainte. E un mesaj standard pe care il primesti dupa ce s-a trimis rezervarea. Poate ai inchis repede google si nu ai vazut mesajul.