| A555d a întrebat:

Salut, am facut o rezervare la un produs de pe altex, acum 20 de minute, mi-a cerut numele, mail si telefon, si nu am primit nicio confirmare ca am facut rezervare nici pe mail nici pe telefon, este normal?

5 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Ar trebui sa te notifice printr-un mail.Verifica si in spam.

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Da este normal, te vor contacta ei cand ajunge produsul de aceea ti-au cerut mailul si numarul de telefon big grin Funda?

| A555d explică:

Gata am primit confirmarea, multumesc tuturor!

| Anonim123abc a răspuns:

Ai facut o rezervare la un produs si te duci sa il iei tu din magazin?