| moftuliki a întrebat:

Buna happy am in lista de messenger 995 si mai am si la address book si cand vreau sa ii adaug imi zice ca sunt prea multi si nu pot sa le dau add si se duk la address book sad asa vi se intampla si voua?

Răspuns Câştigător
| Mi$tiK a răspuns:

Doar 1000 de persoane te lasa sa adaugi in lista, da si mie mi s-a intamplat, si mi-am dat seama ca am prea multi in lista degeaba. mi-am facut alt id doar cu prietenii mei, iar pe celalalt il folosesc daca vreau sa vand sau sa cumpar ceva, sau pentru informatiitongue

1 răspuns:
| moftuliki explică:

Da ai dreptate am acum 1000 mai mult nu merge sad