| giorgiana4you a întrebat:

imi puteti raspunde si mie la o intrebare? cand vreau sa adaug pe cineva in lista de messenger nu ii pot adauga si ei cand ma adauga imi apar la ADDRESS BOOK si nu stiu de ce imi puteti spune de ce? va rog!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Probabil ai un id nou, sau ai adaugat deja prea multe persoane care nu ti-au dat inca accept. Yahoo vede asta drept spam si te,, blocheaza" pentru o perioada. Stai linistita, revine la normal dupa 2-3 zile.

Multa bafta!

| giorgiana4you explică (pentru Ea12345):

Multu`:*

| Ea12345 a răspuns (pentru giorgiana4you):

Cu placere!