| Cici4Mici a întrebat:

Am instalat un program, cu ceva jocuri si acum cand deschid google chrome imi apare si o pagina cu jocuri.Cum sa scap de ea? Va rog!

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

S-ar putea sa se fi shimbat pagina de start. intra in meniu-> setari-> La aspect sub "afisati butonul pagina de pornire" click pe modificati. Acolo ai 2 optiuni : fila noua sau deschideti urmatoarele pagini. Acolo le scrii pe cele care vrei sa ti se deschida la start.

4 răspunsuri:
| Dariuspeerta a răspuns:

Adica ai instalat jocuri de la chrome, nu e nici o problema, ai in partea dreapta o sageata, dai pe ea sa-ti apara meniul normal.

| Cici4Mici explică (pentru MitroKta):

Multumesc mult pentru ajutor!

| MitroKta a răspuns (pentru Cici4Mici):

Ma bucur ca ti-a fost de folos!

| Cici4Mici explică (pentru MitroKta):

Da,foarte mult!