| Teo a întrebat:

Astazi mi-am reinstalat Google Chrome, dar nu mai e ca inainte.Nu imi apare in Program Files cum ca s-ar fi instalat.Cand il deschid nu mai imi apare New Tabul normal cel cu 8 casute in care iti puteai pune paginile favorite sau cele mai frecventate ci imi apare o pagina cu Apps(are 4 iconite), Most Visited si Recently Closed si nu o pot schimba.Sa fie oare de la contul de GMail? Ce as putea face ca sa il pot avea ca inainte si sa imi apara in Program Files cum ca ar fi fost instalat in PC.Mai precizez ca in bara de start cand o deschid si intru la All Programs imi apare acolo scris Google Chrome si cand dau sai vad fisierele are 2 mari si late Uninstall si casuta care intri in el atat.Dau funda si vot.Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start->All Programs->Google Chrome->Click pe Uninstall si dezinstaleaza-l. Acum da un restart si Curata registry cu CCleaner.
http://www.piriform.com/CCLEANER
Instaleaza pe curat Google Chrome
https://www.google.com/chrome?hl=ro
Bafta!

| DrugFree a răspuns (pentru neluL):

Nelul, CCcleaner ate virusi?

| neluL a răspuns (pentru DrugFree):

NU are! E pagina oficiala a programului! Este 100% CLEAN.