| Fundiツ a întrebat:

Buna am multe multe multe cosuri pe frunte imi este plina fruntea vreo idee?

dau cea mai mare funda

Răspuns Câştigător
| Americanuu a răspuns:

Depinde de tenul tau, ai mare grija ce folosesti ca ai toate sansele sa-ti agravezi situatia. Totusi poti lua "Clearskin Purifying Astringent" de la AVON, costa aproximativ 10-12RON. Incearca sa-ti dai timp de 3-4 zile si daca totul e ok, continua, in caz contrar opreste-te. Iti recomand si vizita la un dermatolog.

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Dati cu pis. t pe fata

| Narfundo a răspuns:

Glumesc. Du-te si intreaba o farmacista va sti ea ce sa iti dea

| chocolate27 a răspuns:

Incearca un tratament cu argila(gasesti in farmacii) si daca nu iti trece, mergi la dermatolog, eu una asa am scapat.Succes!

| Americanuu a răspuns:

Ai rezolvat ceva? happy