| Emma_6271 a întrebat:

Buna am net activat netu pe cartela dar nu`mi merge teelefonu nu ma lasa sa intru am intrat pe orange am dat nr meu de telefon dar nu`mi gaseste telefonul am lg gs290 si nu mi`l gaseste ma poate ajuta cineva dau funda:*

1 răspuns:
| DellyYelly a răspuns:

Pai telefonul tau este in garantie? daca da mergi la magazinul de unde l-ai luat sau la altul.de exemplu telefonul teu sa zicem ca e pe cosmote ok? mergi la un magazin de cosmote si le explici oamenilor de acolo care e problema iar ei vor avea un raspuns.Pwp