| Alii26 a întrebat:

am nevoie de ajutor

deci...am intrat pe hi5 si am dat acolo unde scrie 'Editeaza despre mine'... apoi am dat la 'fotografie', am dat click dreapta pe forografie si am dat la 'seteaza ca tapet pe spatiu de lucru'. Acum acea poza nu imi mai apare in album.De ce?, va rog ajutati-ma ca nu stiu cum sa fac sa fie la fel ca inainte
iar acum ca am incercat sa pun din nou acea poza in album mi s'au mai sters cateva poze, cum pot sa il fac la loc...va rog spuneti'mi

dau fundita

multumesc

2 răspunsuri:
| Ciuƒix a răspuns:

Schimba fundalul si apoi uploadeaz poza din nou.

| americanu098 a răspuns:

Pai dai selecteaza poza si o bagi si dai umpload