| Love4ever.EU a întrebat:

am nevoie de ajutor! Mi s-a expirat la pc genuie microsoft, am windows xp si data trecuta cand mi s-a mai intamplat asta.am folosit dupa net... un filmulet cu activarea acesuia si a mers, acum am incercat la fel, dar nu mai merge... cum sa fac sa imi mearga din nou? Plss dau funda daca imi va merge! Va puup :X ajutati-ma

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html Apasa pe : Softpedia Mirror (US) [exe] si instaleaza programelul.

| Love4ever.EU explică (pentru Salontanul):

Si asta pentru ce este? Vreau mai multe explicatii!

| Salontanul a răspuns (pentru Love4ever.EU):

Acest programel sterge Windows Genuine. Uite mai multe aici: http://www.johndoe.ro/cum-scapi-de-windows-genuine-advantage-wga/

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent