| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am nevoie de pareri si sfaturi. Mi-am luat astazi un caiet dictando mare cu gandul sa-l fac oracol. Dupaia m-am razgandit si acum nu stiu ce sa fac din el laughing Ceva idei? Vreau ceva mai special... dar nu oracol ca am unul deja.

Cea mai buna idee primeste fundawinking

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună ღArySოﺁℓεღ,
Fă-ţi un fel de jurnal, cu imagini, poezii, gândurile tale pe care le simţi în acel moment, păreri despre anumite locuri, oameni. Ai putea să desenezi tot felul de lucruri în el. Să compui ceva...

Baftă!