| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am nevoie de pareri si sfaturi. Mi-am luat astazi un caiet dictando mare cu gandul sa-l fac oracol. Dupaia m-am razgandit si acum nu stiu ce sa fac din el laughing Ceva idei? Vreau ceva mai special... dar nu oracol ca am unul deja.

Cea mai buna idee primeste fundawinking

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| meandyou199 a răspuns:

Poti desena

-sa iti faci un jurnal

-un oracol

-sa scrii povesti de groaza/romantice/actiune

-sa scrii niste lucruri importante de la ore

-orarul

-ce trebuie sa faci si sa tii minte

-ce trebuie sa faci cu o pritena [scrii activitatile ce vreti sa le faceti, de ce lucruri aveti nevoie]

-sa faci niste poze si apoi sa le modifici cu stiloul

-sa fie un caiet pentru glume/bancuri/poezii amuzante

-sa scrii despre fiecare coleg si sa isi puna fiecare amprenta cu niste culori

1 răspuns:
| Graphee a răspuns:

Bună ღArySოﺁℓεღ,
Fă-ţi un fel de jurnal, cu imagini, poezii, gândurile tale pe care le simţi în acel moment, păreri despre anumite locuri, oameni. Ai putea să desenezi tot felul de lucruri în el. Să compui ceva...

Baftă!

Sursa: http://www.tpu.ro/......ia-m-am_1/