| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am nevoie de pareri si sfaturi. Mi-am luat astazi un caiet dictando mare cu gandul sa-l fac oracol. Dupaia m-am razgandit si acum nu stiu ce sa fac din el laughing Ceva idei? Vreau ceva mai special... dar nu oracol ca am unul deja.

Cea mai buna idee primeste fundawinking

Multumesc!

1 răspuns:
| kermit a răspuns:

Un caiet in care sa scrii tu ce vrei, sa faci desene, si tot felul de lucruri care iti trec prin cap. poti sa dai 2 gauri in partea unde se deschide, si sa pui o panglica si sa o faci fundita happy si cand vrei sa il deschizi, desfaci funditahappy