| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am nevoie de pareri si sfaturi. Mi-am luat astazi un caiet dictando mare cu gandul sa-l fac oracol. Dupaia m-am razgandit si acum nu stiu ce sa fac din ellaughing Ceva idei? Vreau ceva mai special... dar nu oracol ca am unul deja.
Cea mai buna idee primeste fundawinking
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LaadyH a răspuns:

Buna happy
Pai ai putea sa'l faci un fel de caiet cu descrieri.adica sa il dai prietenilor/colegilor si fiecare sa te descrie pe o pagina happy sau sa spuna o amintire cu voi.
Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Poti sa-l faci ca un fel de carte.de ex. faci o poveste cu capitole...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ari! pai il poti da prietenilor si sa le spui sa scrie pareririle lor despre tine,.sau sa l faci jurnal.sau poti desena in el.eu cateodata le fac pe toate 3 deodata laughing. succes... funda?