| ana1626 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor pentru facebook. Cand dau sa vad cum imi vizualizeaza cineva profilul imi apare langa numele celui introdus ca are acces restrictionat,doar la o persoana asta. Acea persoana nu o am la block sau ceva, dar din cate stiu am dat la cateva postari sa nu le vada si poze.Dar vreau sa ii apara profilul meu ca la toti ceilalti.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| PopPopescu18 a răspuns:

Umblă la setări pe acolo unde sunt si persoanele blocate. Sau schimba profilul acolo unde te intreaba daca il vrei public, privat, doar pentru unele persoane, cu exceptia lui..., etc.