| Alynush95 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot face sa imi apara pe facebook in paranteza de exemplu o porecla... Dar sa fie vazut ce scrie in paranteza doar atunci cand cineva imi vizualizeaza profilul.
Ex. Numele meu pe facebook : Irimescu Cosmin dar sa apara Irimescu Cosmin (Dragonu) doar atunci cand cineva imi acceseaza profilul. Sper ca ati inteles. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Dai pe piramida aceea de sus care e intoarsa in jos, apoi pe setari, apoi pe nume, jos pe "Nume alternativ" scrii acolo ce porecla vrei si pe "Salveaza"sau eu stiu eu ce scrie acolo ca sa confirmi ca vrei s-o faci. funda?

| Floricikmov a răspuns (pentru Imstrong):

Exact asa se procedeaza daca vrei sa scrii un nume alternativ.

1 răspuns: