| Oanny a întrebat:

Am nevoie de un ajutor. Tata vine sambata din Franta, a fost pentru prima oara plecat in strainatate timp de 3 luni.Cand vine as dori sa-i fac o mica glumita sa ii zic un bun venit inapoi. Daca vreti sa-mi scrieti un text in romana caci dupa il traduc eu in franceza.Nu foarte lung si as vrea sa fie ceva funny. Dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Scrie-i o poezie compusa de tine, e mai fain ceva original. Si fa impreuna cu mama ta o prajitura, o tarta cu fructe ceva. Succes! O zi buna!