| noname2021 a întrebat:

Cat de mult v-ati sacrifica voi pentru persoana iubita?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deloc, nu mai santem apreciati de femei

| RAY a răspuns:

Depinde ce inseamna persoana iubita, iubirea poate fi si iubirea fata de parinti, frati, prieteni, iubire platonica, eu personal nu cred in sexul opus pe termen lung si mediu deci pentru mine nu exista iubita, doar iubire fata de familia mea atat si iubire fata de unele persoane care chiar m-au ajutat la greu

| SilentRain a răspuns:

50%, mai mult nu merita, și persoana iubita e un posibil. trădător

| Steregoi a răspuns:

Cat imi permite Dumnezeu.

| ziftode a răspuns:

Daca o iubesc cu ADEVARAT pe respectiva persoana as face orice!
nu conteaza ce, as fura, as minti, as ucide, mi-as da o mana, un picior, un rinichi, mi-as da si viata

stiu ca suna a Romeo si Julieta, dar chiar imi doresc sa iubesc cu adevarat pe cineva!winking

| CleanHeart a răspuns:

Cam cat se sacrifica și ea pentru mine.

| melodrama a răspuns:

Nu am facut si nu am sa fac niciodata sacrificii pentru pers iubita. Ea sa faca pentru mine. Singurele sacrificii sa le faci pentru familie si pentru mendrele tale.