| Ivanaaa a întrebat:

Am o intrebare.Cand am citit cartea,, Fablehaven-Tinutul Magic", scrisa de Brandon Mull, pe coperta scria ca in curand v-a aparea si filmul pe aceasta carte. A aparut? Daca da dati-mi un site de unde pot sa-l descarc sau sa ma uit online... daca nu spuneti-mi (daca stiti)cand v-a apareahappy. Multumesc anticipatkiss.

4 răspunsuri:
| Otti12 a răspuns:

Si eu am citit si prima carte si 2 a dar nu am gasit nici filmul si nici partea a 3 a.

| Ivanaaa explică (pentru Otti12):

Din cate stiu eu in total exista 6 carti.Dar doar 2 sunt traduse in romana.
Si am cautat si eu filmul si nu am gasit nimicsad

| cristinica123 a răspuns:

Buna si eu am citit o carte tot Fablehaven-Tinutul Magic prima carte si mi s-a parut extraordinara as vrea si cartea a doua si nu stiu de unde sa o iau.Iar despre film cauta pe google despre el poate ca a aparut chiar as vrea as vad.

| Ivanaaa explică (pentru cristinica123):

Buna! Si mie la fel mi-a placut foarte mult cartea.Incearca sa comanzi de pe internet cartea a doua...eu asa o sa fac!happy