| Dragomir_Beatrice_2002 a întrebat:

Am o intrebare. Cum imi conving tatal sa imi ia un bichon maltez? Tata nu e un iubitor de caini,asa ca e greu de convins.El crede ca nu am timp de el, dar am o gramada de timp liber. Ajutati-ma!

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

Convingerea, poate deveni un lucru terifiant love strucklove struck. de obicei fetele sunt preferatele/alintatele Taticului(insista si pan' la urma, v@ ceda) love strucklove strucklove struck.

winkingProfita de ce am scris mai sus love strucklove struck
big grinbig grin