| Oannaaa23 a întrebat:

Am o întrebare! Luna aceasta am depus actele pentru indemnizația de creștere a copilului, după cât timp mi se va vira banii în cont? Și pentru alocația copilului am depus în Octombrie la începutul lunii, ma puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Banii vor veni cam dupa 2 luni. Cam asa dureaza toata aceasta procesare. Acelasi lucru si pentru indemnizatie, cat si pentru alocatie.
Cand vei primi banii vei primi si pentru lunile in care nu ti-a fost virata, adica din urma.

| Oannaaa23 explică (pentru sonya):

Mulțumesc mult