| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Mi se exfoliaza unghiile ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

MagneB6 sau ceva cu minerale multe, in special Siliciu (daca nu ma insel).

| cris_4808 a răspuns:

Poti sa incerci cu ulei de ricin, iti masezi in fiecare seara unghiile cu un betisor de urechi inmuiat in ulei de ricin. Le intareste si nu se mai exfoliaza.In plus uleiul de ricin il gasesti la farmacie si nu depaseste 3 lei o sticluta

| cipy a răspuns:

Le dai cu solutie de iod, chiar daca pare un pic straniu si arata urit ajuta! Eu asa fac!