| Siilvannaa a întrebat:

Fetelor! de ce ni se exfoliaza unghiile?batting eyelashes
Funda =p~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mnîncă morcovi, și pește conțin vitamina A

| fuckThisLife a răspuns:

Din lipsa de calciuhappy

| Biiancax a răspuns:

Din lipsa de calciu.sad.Dar poti sa incerci sa te dai cuun fel de solutie pe unghie si vor deveni mai dure, dar si alimentatia e foarte importanta! puup wave

| Sara_7397 a răspuns:

De la oja, de la lipsa de calciu! Funda?