| alexandra_2756 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au terminat anul acesta clasa a VIII - a : La ce profil dati happy?

Răspuns Câştigător
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Pai, depinde. laughing La profil am bagat cam tot ce tine. Am pus Real, cu toate specializarile lui, Umanul la fel si am bagat si putin Servicii. big grin Dar specializarea pe care vreau sa ma axex e Filologie. Tu?

2 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Eu dau la stiintele naturii pentru ca este cel mai echilibrat profil si este foarte vast in privinta facultatilor pe care le poti urma dupa ce il termini big grin

| alexandra_2756 explică:

Eu m-am inscris la 3 profiluri ( mate-info, stiinte sociale, bio-chimie ), dar vreau sa intru la matematica-informatica.