| Echaursi a întrebat:

Hi TPU!

Am o simpla intrebare.

Anul acesta am terminat clasa a 10-a, cu un profil care-mi displace, sunt a 11-a oficial, imi mai pot schimba profilul?

Este prea tarziu?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| kuka a răspuns:

Ai putea sa ti-l schimbi din al doilea semestru, sau daca nu se poate, din clasa a 12-a. Mergi la secretariat si intreaba, acolo vei gasi toate informatiile de care ai nevoie in legatura cu transferul.
(sursa: propria experienta)
Bafta

1 răspuns:
| Symphonix a răspuns:

Salut! Desigur doar ca trebuie sa ti se aprobe dosarul de la liceul unde vrei sa te muti si sa fie locuri disponibila in acea clasa, si eu am vrut sa ma mut de la stiinte ale naturii la stiinte sociale dar nu mai erau locuri si am renuntatsad btw sper ca tu sa ai noroc

Spor!