| Pau a întrebat:

Buna happy Am o intrebare pentru cei care joaca lady popular...Cine are ceva timp liber sa ma ajute cu ceva? Am nevoie sa indeplinesc un scop, care spune sa strang 25.000 de puncte, iar eu mai am nevoi de o multime laughing) M`am gandit sa completez la reusite, pentru ca acolo imi va da cadou 2.500 numai daca voi avea 2000 de dueluri(luptele domnisoarei sau duelul de moda) castigate Si 2000 de puncte daca voi avea 1.000 de dueluri castigate FARA BANI! Nu vreau sa imi dati banii de la voi de pe cont, jucam pe 0$
Am nevoie de niste persoane care sa ma ajute sa strang puncte, le voi intoarce favorul apoi
Va rog puppy dog eyes
Dau fundita la cine ma ajuta cel mai mult + vot la fiecare care joaca macar 2-3 (sau mai multe) dueluri cu mine

3 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Te-as ajuta eu da... habar n-am de unde. sa ma juti si pe mine plss. de unde ma duelez? puppy dog eyes

| Pau explică:

Poi...mergi la domnisoara pe care vrei sa o provoci, si in stanga undeva scrie 'provocare'...dai click si alegi la ce vrei sa provoci si pe cati $ :p

| aia a răspuns:

Te ajut eu ca si eu am nevoie de punte si ne ajutam reciproc domnisoara mea e iss